Produkty dla gryzoni

pliki/artykuly/Gryzonie/shampooing mammiferes.jpgSHAMPOOING PETIT MAMMIFERE
Szampon dla gryzoni
(dawniej TENDRESSE VOULME)

Opis produktu:

Łagodny szampon z aloesem przeznaczony do kąpania gryzoni. Nadaje sierści połysk, gładkość i miły, świeży zapach. Przeznaczony dla wszystkich rodzajów sierści.

Sposób użycia:

Na dokładnie zmoczoną sierść nanieść szampon, równomiernie rozprowadzić, delikatnie wmasować i obficie spłukać wodą. Ponownie nałożyć szampon, wymyć i bardzo dokładnie spłukać. Odcisnąć sierść ręcznikiem i jeśli maluch pozwoli, wysuszyć niezbyt gorącą suszarką.

Rady:


• Gryzonie podobnie jak psy i koty wymagają pielęgnacji. Należy je więc od czasu do czasu kąpać a także pamiętać o regularnym szczotkowaniu ich futerka.

• Jeśli mały gryzoń stanowczo nie daje się wykapać, można wyczyścić jego futerko na sucho przy pomocy chusteczek czyszczących.


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.pliki/artykuly/produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniu:
125 ml

pliki/artykuly/separator.jpg
pliki/artykuly/Gryzonie/lingettes mammiferes.jpg LINGETTES MAMMIFERES
Chusteczki czyszczące dla gryzoni

Opis produktu:

Niezwykle delikatne, wilgotne chusteczki do czyszczenia sierści, opracowane na bazie naturalnych olejków. Pozwalają bez trudu przywrócić jej czystość i świeży wygląd.

Sposób użycia:

Wyjąć chusteczkę z opakowania, przetrzeć nią sierść z włosem i pod włos a następnie wyszczotkować delikatną włosianą szczotką.

Rady:


• Kąpanie gryzoni mało jest jeszcze popularne, choć wiele z nich z chęcią je akceptuje. W tej sytuacji chusteczki są szczególnie przydatne, zwłaszcza, że dodatkowo niwelują zapach, jakie niektóre z gryzoni wydzielają.

• Pojemnik z chusteczkami należy dokładnie zamykać, ponieważ wyschnięte chusteczki tracą swoje właściwości czyszczące.


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.pliki/artykuly/produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniu:
40 szt

Powrót na górę strony