Produkty uniwersalne dla każdego rodzaju sierści

pliki/artykuly/Uniwersalne/shampooing tout pelage2.jpgSHAMPOOING TOUT PELAGE
Szampon uniwersalny


Opis produktu:


Uniwersalny szampon przeznaczony dla wszystkich rodzajów owłosienia. Opracowany na bazie ekstraktu z kwiatu akacji. Myje dogłębnie, odżywia i pozostawia sierść pachnącą i czystą. Można go używać dowolnie często, idealny dla psów, które wymagają częstej kąpieli.


Sposób użycia:

Na dokładnie zmoczoną sierść nanieść szampon, delikatnie wmasować i obficie spłukać. Ponownie nałożyć szampon, wymyć i bardzo dokładnie spłukać. Odcisnąć sierść ręcznikiem i wysuszyć niezbyt gorącą suszarką.


Rady:

• Przed kąpielą dokładnie wyszczotkować sierść, żeby usunąć martwy włos.

• Jeśli sierść jest matowa i bardzo przesuszona, wskazane jest nałożenie po kąpieli balsamu regenerującego Après-shampooing Peaux Sensibles. Jego działanie docenią zwłaszcza właściciele psów o długiej sierści, bo bardzo ułatwia rozczesywanie.

• Między kąpielami można bardzo szybko przywrócić sierści czystość i świeży zapach przy pomocy Lotion Tout Pelage, który nie wymaga spłukiwania.

• Oprócz sierści, trzeba dbać także o oczy, uszy i zęby naszego przyjaciela. Do ich pielęgnacji przydadzą się preparaty z linii: HIGIENA: Soin des Yeux (oczy), Soin des Oreilles (uszy) i Soin tarte haleine (zęby).

Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniu:
200 ml


Uwaga:

Piękna, zdrowa sierść to nie tylko efekt profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, ale również wartościowego, dobrze zbilansowanego pożywienia.

Z pełnym przekonaniem polecamy doskonałe duńskie karmy Mills Farm - Super Premium, zawierające bardzo dużo mięsa, niezbędne do utrzymania pięknej sierści kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 3 oraz bukiet ziół będących źródłem witamin i mikroelementów. Bez chemicznych konserwantów, środkiem konserwującym są w 100% naturalne tokoferole, które w Unii Europejskiej są jedynym dozwolonym środkiem do konserwowania żywności dla niemowląt. Polecamy!


Więcej na temat karm Mills Farm - KLIKNIJ TUTAJ

pliki/artykuly/separator.jpg
pliki/artykuly/Uniwersalne/lotion tout pelage2.jpgLOTION TOUT PELAGE
Lotion uniwersalny do czyszczenia sierści na sucho
(dawniej CONFORT LOTION)

Opis produktu:


Preparat przeznaczony do czyszczenia sierści bez użycia wody. Opracowany na bazie wyciągu aloe vera bardzo szybko przywraca sierści czystość i pozostawia miły świeży zapach. Łatwy w użyciu. Można stosować dla wszystkich rodzajów sierści.


Sposób użycia:


Można go stosować w dwojaki sposób:

• Dokładnie spryskać sierść lotionem i wytrzeć ją rękawicą frottową. Brud zostaje na rękawicy. Ta metoda jest polecana dla psów o gładkiej sierści takich jak dogi, boksery, dobermany. Nie nadaje się dla psów długowłosych.

• Naciągnąć watę na szczotkę drucianą lub włosianą, spryskać ją lotionem i szczotkować sierść zmieniając zabrudzoną watę na czystą. W ten sposób można bardzo skutecznie wyczyścić sierść psów długowłosych (yorki, spaniele, maltańczyki) oraz krótkowłosych (owczarki, psy zaprzęgowe, szpice). Przy tym rodzaju owłosienia czyszczenie rękawicą nie jest wskazane.


Rady:

• Przed użyciem lotionu trzeba dokładnie wyszczotkować sierść, żeby usunąć zanieczyszczenia i martwy włos.

• Idealny produkt do wyczyszczenia psiej sierści na wakacjach, nawet bez kąpieli będzie zawsze pachnący i czysty.

• Niezwykle przydatny do pielęgnacji psów chorych i w starszym wieku, dla których normalna kąpiel jest zbyt męcząca.


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniu:
500 ml

Powrót na górę strony