Produkty dla sierści białej i jasnej

pliki/artykuly/Blancs/shampooing poils blancs2.jpgSHAMPOOING POILS BLANCS
Szampon intensyfikujący kolor biały i jasny
(dawniej INTENSE BLANC)

Opis produktu:

Dogłębnie czyści sierść białą i jasną, skutecznie usuwa zabrudzenia i zażółcenia. Nie zawiera ani wody utlenionej, ani chemicznych wybielaczy, które wysuszają i niszczą sierść. Jest bardzo delikatny, specjalna formuła wzbogacona gliceryną umożliwia uzyskanie wyjątkowej bieli przy zachowaniu pełnej ochrony sierści.


Sposób użycia:


Zaleca się pierwsze mycie szamponem Shampooing Poils Blancs i pozostawienie go na sierści przez 2 - 3 minuty. Do drugiego mycia można zastosować szampon odpowiadający rodzajowi owłosienia, np. dla psów krótkowłosych Shampooing Poils Courts, lub długowłosych Shampooing Poils Longs.
Można również myć sierść dwukrotnie szamponem koloryzującym. Po wypłukaniu i osuszeniu sierści ręcznikiem nałożyć balsam Apres-shampooing Poils Blancs.


Rady:


• Pełny efekt szamponu koloryzującego osiąga się po 3-5 kąpielach wykonanych w ciągu dwóch tygodni. Potem używa się go według potrzeb, dla podtrzymania efektu.

• Szampon koloryzujący nie jest farbą, jego działanie polega na intensyfikacji pigmentu przy pomocy naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Dzięki temu można go używać dla sierści wielobarwnej, stosując odpowiedni szampon dla tego koloru, który wymaga poprawienia. Nie ma obawy, że jakość pozostałych kolorów ulegnie pogorszeniu.

• U psów, których sierść ma wyjątkowo silną tendencje do żółknięcia, można przez cały czas używać szampon koloryzujący.

• Oprócz sierści, trzeba dbać także o oczy, uszy i zęby naszego przyjaciela. Do ich pielęgnacji przydadzą się preparaty z linii: HIGIENA: Soin des Yeux (oczy), Soin des Oreilles (uszy) i Soin tarte haleine (zęby).


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniach:
200 ml
1 l


Uwaga:

Piękna, zdrowa sierść to nie tylko efekt profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, ale również wartościowego, dobrze zbilansowanego pożywienia.

Z pełnym przekonaniem polecamy doskonałe duńskie karmy Mills Farm - Super Premium, zawierające bardzo dużo mięsa, niezbędne do utrzymania pięknej sierści kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 3 oraz bukiet ziół będących źródłem witamin i mikroelementów. Bez chemicznych konserwantów, środkiem konserwującym są w 100% naturalne tokoferole, które w Unii Europejskiej są jedynym dozwolonym środkiem do konserwowania żywności dla niemowląt. Polecamy!


Więcej na temat karm Mills Farm - KLIKNIJ TUTAJ

pliki/artykuly/separator.jpg
pliki/artykuly/Blancs/apres shampooing poils blancs2.jpg APRES-SHAMPOOING POILS BLANCS
Odżywka po kąpieli dla białej i jasnej sierści

Opis produktu:

Specjalistyczna odżywka przeznaczona do pielęgnacji białej sierści. Daje doskonałe efekty, ponieważ silnie nawilża, odżywia i uelastycznia sierść. Zawiera algi morskie oraz odżywcze olejki roślinne, wzmacnia sierść, nadaje jej połysk, ułatwia rozczesywanie. Doskonale nadaje się do pielęgnacji psów długowłosych, działa antystatycznie, zapobiega plątaniu i filcowaniu się sierści. Jej niezwykłe działanie można ocenić już po pierwszym zastosowaniu. Jest niezbędnym uzupełnieniem szamponu, bez niej rozczesanie bez strat mokrego długowłosego psa jest prawie niemożliwe.


Sposób użycia:


Odżywkę nakładamy po dwukrotnym umyciu i dokładnym spłukaniu szamponu, na wilgotną i odciśniętą ręcznikiem sierść. Pozostawiamy ją przez  2-3 minuty a następnie spłukujemy. Odciskamy sierść ręcznikiem i suszymy niezbyt gorąca suszarką.


Rady:


• Regularna kąpiel z użyciem szamponu Shampooing Poils Blancs i odżywki Apres Shampoing Poils Blancs sprawi, że sierść będzie silna, idealnie biała i lśniąca.

• Przy pielęgnacji trzeba pamiętać o generalnej zasadzie, że nigdy nie wolno szczotkować sierści „na sucho", zwłaszcza długiej, bo włos się elektryzuje i plącze. Przy każdym szczotkowaniu należy spryskać ją specjalnie opracowaną dla białej sierści odżywką Dermo-protecteur Poils Blancs.

• Do poprawienia koloru i jednocześnie zwiększenia objętości sierści przed wystawą (pudle, bobtaile, biszony) nieoceniony jest biały puder - Shampoing Sec Poils Blancs.

Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniach:
200 ml
1 l

pliki/artykuly/separator.jpg
pliki/artykuly/Blancs/dermo protecteur poils blancs2.jpgSOIN DEMELANT POILS BLANCS
Odżywka w aerozolu dla białej i jasnej sierści
(dawniej DEMELANT DOUCEUR)

Opis produktu:


Odżywka w aerozolu, ułatwiająca rozczesywanie i szczotkowanie. Zawiera kompleks witamin oraz składniki łagodzące podrażnienia skóry. Działa antystatycznie, intensyfikuje kolor, odżywia sierść. Zawiera minimalną ilość olejków, nie zażółca, nie zmiękcza sierści, nadaje się dla psów i kotów białych, dla wszystkich obfitych napuszonych sierści (persy, westhighlandy, pudle, bobtaile) oraz dla psów szorstkowłosych ( teriery, wyżły szorstkowłose). Zapobiega plątaniu i filcowaniu się sierści.


Sposób użycia:


Przed użyciem mocno wstrząsnąć pojemnik. Spryskiwać sierść z odległości 20 - 30 cm.
Odżywkę należy stosować przy każdym szczotkowaniu, co najmniej dwa razy w tygodniu. Regularne jej używanie pozwala utrzymać sierść w idealnej kondycji.
Osłonić ręką oczy oraz nos zwierzęcia.


Rady:


• Spryskanie sierści przed wejściem na ring nada fryzurze ostatni szlif, pięknie ją nabłyszczy i spowoduje, że będzie się ładnie układała

• Do pielęgnacji białej sierści należy używać grzebieni i szczotek najwyższej jakości. Te, wykonane z pospolitego metalu niszczą i brudzą sierść.

• Aby poprawić biel i szorstkość sierści przed wystawą, należy ją dokładnie spryskać preparatem Shampoing Sec Poils Blancs a potem wyszczotkować z włosem i pod włos.

• Przy pomocy Shampoing Sec Poils Blancs można również ukryć szpecące plamy, spryskując je punktowo z odległości 2-3cm.

• Właściciele psów o białej sierści muszą pamiętać o pielęgnacji oczu preparatem Soin des Yeux, żeby nie dopuścić do powstania rdzawych zacieków pod oczami.


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniu:
200 ml

pliki/artykuly/separator.jpg
pliki/artykuly/Blancs/shampooing sec poils blancs2.jpgSHAMPOOING SEC POILS BLANCS
Puder w aerozolu do czyszczenia białej i jasnej sierści
(dawniej CONFORT SPRAY)


Opis produktu:

Delikatny puder w aerozolu opracowany na bazie składników naturalnych. Nie zawiera talku, który wysusza skórę i włosy. Dzięki zawartości skrobii ryżowej nawilża i pielęgnuje włos. Pozwala przywrócić sierści czystość między kąpielami, jest szczególnie przydatny dla psów o włosie szorstkim (westhighlandy) i obfitym (pudle, bobtaile, bichony), których nie kąpie się zbyt często oraz dla wszystkich psów białych, które szybko się brudzą.
Nie nadaje się dla psów o długiej, jedwabistej sierści.


Sposób użycia:


Osłonić ręką oczy oraz nos zwierzęcia. Spryskiwać sierść z odległości 20 - 30 cm, odginając kolejne jej warstwy tak, żeby puder dostał się aż do skóry. Pozostawić na kilka minut a następnie sierść wyszczotkować.
Uwaga: przed użyciem należy odwrócić pojemnik do góry dnem i mocno wstrząsnąć aż do usłyszenia kuleczki, ponieważ nieużywany przez dłuższy czas puder osiada na dnie opakowania.


Rady:


• Preparat jest niezwykle przydatny do przygotowania psów do wystaw. Wybiela i rozjaśnia sierść i zwiększa jej objętość. Na wystawie, jeśli temperatura otoczenia zbliża się do zera, należy pojemnik trzymać za pazuchą, blisko ciała, ponieważ w niskich temperaturach urządzenie rozpylające może się blokować.

• Przy pomocy preparatu można przed wystawą zamaskować plamy na sierści. W tym celu należy spryskać sierść punktowo z odległości 2-3cm. Nie wyszczotkowywać, tylko wetrzeć puder palcami. Uważać, żeby preparat nie dostał się do oczu.


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniach:
150 ml
400 ml

Powrót na górę strony