Produkty dla sierści czarnej

pliki/artykuly/Noirs/shampooing poils noirs2.jpgSHAMPOOING POILS NOIRS
Szampon intensyfikujący kolor czarny i ciemny
(dawniej INTENSE NOIR)

Opis produktu:

Szampon zawierający ekstrakt alg morskich. Intensyfikuje kolor czarny i ciemno brązowy (sznaucery, labradory, teriery). Myje dogłębnie, odżywia, uelastycznia i nabłyszcza sierść.

Sposób użycia:

Zaleca się pierwsze mycie szamponem Shampooing Poils Noirs, który powinien pozostać na sierści przez 2 - 3 minuty. Do drugiego mycia można zastosować szampon odpowiadający rodzajowi owłosienia, np. dla psów krótkowłosych Shampooing Poils Courts, lub długowłosych Shampooing Poils Longs.
Można również myć dwukrotnie szamponem koloryzującym. Po wypłukaniu i osuszeniu sierści ręcznikiem nałożyć balsam regenerujący Apres-shampooing Peaux Sensible.

Rady:


• Pełny efekt szamponu koloryzującego osiąga się po 3-5 kąpielach wykonanych w ciągu dwóch tygodni. Potem używa się go według potrzeb, dla podtrzymania efektu.

• Szampon koloryzujący nie jest farbą, jego działanie polega na intensyfikacji pigmentu przy pomocy naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Dzięki temu można go używać dla sierści wielobarwnej, stosując odpowiedni szampon dla tego koloru, który wymaga poprawienia. Nie ma obawy, że jakość pozostałych kolorów ulegnie pogorszeniu.

• U psów, których sierść ma wyjątkowo silną tendencje do żółknięcia, można przez cały czas używać szampon koloryzujący.

• Oprócz sierści, trzeba dbać także o oczy, uszy i zęby naszego przyjaciela. Do ich pielęgnacji przydadzą się preparaty z linii: HIGIENA: Soin des Yeux (oczy), Soin des Oreilles (uszy) i Soin tarte haleine (zęby).Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.pliki/artykuly/produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniach:
200 ml
1 l


Uwaga:

Piękna, zdrowa sierść to nie tylko efekt profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, ale również wartościowego, dobrze zbilansowanego pożywienia.

Z pełnym przekonaniem polecamy doskonałe duńskie karmy Mills Farm - Super Premium, zawierające bardzo dużo mięsa, niezbędne do utrzymania pięknej sierści kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 3 oraz bukiet ziół będących źródłem witamin i mikroelementów. Bez chemicznych konserwantów, środkiem konserwującym są w 100% naturalne tokoferole, które w Unii Europejskiej są jedynym dozwolonym środkiem do konserwowania żywności dla niemowląt. Polecamy!


Więcej na temat karm Mills Farm - KLIKNIJ TUTAJ

pliki/artykuly/separator.jpg
pliki/artykuly/Noirs/apres shampooing poils noirs2.jpg APRES-SHAMPOOING POILS NOIRS
Odżywka po kąpieli dla sierści ciemnej i czarnej

Opis produktu:

Specjalistyczna odżywka przeznaczona do pielęgnacji ciemnej i czarnej sierści. Daje doskonałe efekty, ponieważ silnie nawilża, odżywia i uelastycznia sierść. Zawiera algi morskie oraz odżywcze olejki roślinne, wzmacnia sierść, nadaje jej połysk, ułatwia rozczesywanie. Doskonale nadaje się do pielęgnacji psów długowłosych, działa antystatycznie, zapobiega plątaniu i filcowaniu się sierści. Jej niezwykłe działanie można ocenić już po pierwszym zastosowaniu. Jest niezbędnym uzupełnieniem szamponu, bez niej rozczesanie bez strat mokrego długowłosego psa jest prawie niemożliwe.


Sposób użycia:


Odżywkę nakładamy po dwukrotnym umyciu i dokładnym spłukaniu szamponu, na wilgotną i odciśniętą ręcznikiem sierść. Pozostawiamy ją przez 2-3 minuty a następnie spłukujemy. Odciskamy sierść ręcznikiem i suszymy niezbyt gorąca suszarką.


Rady:


• Regularna kąpiel z użyciem szamponu Shampooing Poils Noirs i odżywki Apres Shampoing Poils Noirs sprawi, że sierść będzie silna, lśniąca o idealnie wypigmentowanej barwie.

• Przy pielęgnacji należy pamiętać o generalnej zasadzie, że nigdy nie wolno szczotkować sierści „na sucho", zwłaszcza długiej, bo włos się elektryzuje i plącze. Przy każdym szczotkowaniu należy spryskać sierść specjalnie opracowaną odżywką regenerującą Dermo-reparateur Peaux Sensibles.


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.pliki/artykuly/produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniu:
200 ml

Powrót na górę strony