Produkty dla krótkiej sierści

pliki/artykuly/Courts/shampooing poils courts2.jpgSHAMPOOING POILS COURTS
Szampon proteinowy dla psów krótkowłosych

(dawniej ESSENTIEL PROTEINE)

Opis produktu:


Doskonały szampon, przeznaczony głównie do pielęgnacji psów krótkowłosych, ale ze względu na wyjątkową recepturę można go stosować do każdego rodzaju owłosienia. Zawiera niezwykle cenny dla sierści kolagen oraz lipoproteiny, które intensyfikują kolor, odżywiają włos i nadają mu piękny połysk. Stałe używanie szamponu zmniejsza tendencję do plątania i filcowania się sierści.

Sposób użycia:

Na dokładnie zmoczoną sierść nanieść szampon, równomiernie rozprowadzić, delikatnie wmasować i obficie spłukać wodą. Ponownie nałożyć szampon, wymyć i bardzo dokładnie spłukać. Odcisnąć sierść ręcznikiem i wysuszyć niezbyt gorącą suszarką.
Szampon można rozcieńczyć, zwłaszcza, jeśli kąpiemy psa o bardzo gęstej sierści. Mniej się go wtedy zużywa, ale przede wszystkim łatwiej się go rozprowadza i wypłukuje

Rady:

• Po kąpieli, na odciśniętą ręcznikiem sierść, wskazane jest nałożenie odżywki Apres- shampooing Peaux Sensibles, która regeneruje, odbudowuje naturalną lipoproteinową otoczkę włosa, działa antystatycznie, ułatwia rozczesywanie i powoduje, że sierść dłużej pozostaje czysta.

• Jeśli kolor sierści nie jest dostatecznie wyrazisty, do pierwszego mycia można zastosować któryś z szamponów intensyfikujących barwę: Shampooing Poils Blancs (biel), Shampooing Poils Noirs (czerń) lub Shampooing Poils Abricot (brąz).

• Oprócz sierści, trzeba dbać także o oczy, uszy i zęby naszego przyjaciela. Do ich pielęgnacji przydadzą się preparaty z linii: HIGIENA: Soin des Yeux (oczy), Soin des Oreilles (uszy) i Soin tarte haleine (zęby).


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniach:
200 ml
1 l


Uwaga:

Piękna, zdrowa sierść to nie tylko efekt profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, ale również wartościowego, dobrze zbilansowanego pożywienia.

Z pełnym przekonaniem polecamy doskonałe duńskie karmy Mills Farm - Super Premium, zawierające bardzo dużo mięsa, niezbędne do utrzymania pięknej sierści kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 3 oraz bukiet ziół będących źródłem witamin i mikroelementów. Bez chemicznych konserwantów, środkiem konserwującym są w 100% naturalne tokoferole, które w Unii Europejskiej są jedynym dozwolonym środkiem do konserwowania żywności dla niemowląt. Polecamy!


Więcej na temat karm Mills Farm - KLIKNIJ TUTAJ

pliki/artykuly/separator.jpg

W przypadku gdy konieczne jest użycie balsamu-odżywki po kąpieli zalecamy użyć produktu
Apres-shampooing Peaux Sensibles:

pliki/artykuly/Sensibles/apres shampooing peaux sensibles2.jpg APRES-SHAMPOOING PEAUX SENSIBLES
Odżywka regenerująca po kąpieli

Opis produktu:

Specjalistyczna odżywka przeznaczona do pielęgnacji skóry i sierści wrażliwej, skłonnej do alergii. Daje również doskonałe efekty w pielęgnacji psów krótko i gładkowłosych, ponieważ ogranicza wypadanie włosa, silnie nawilża, odżywia i nabłyszcza sierść. Zawiera algi morskie oraz odżywcze olejki roślinne, wzmacnia sierść i ułatwia rozczesywanie. Działa antystatycznie, zapobiega plątaniu i filcowaniu się włosa. Uelastycznia skórę, likwiduje łupież, już po kilku kąpielach można zobaczyć efekty jej działania.

Sposób użycia:


Odżywkę nakładamy po dwukrotnym umyciu i dokładnym spłukaniu szamponu, na wilgotną i odciśniętą ręcznikiem sierść. Pozostawiamy ją przez  2-3 minuty a następnie spłukujemy. Odciskamy sierść ręcznikiem i suszymy.


Rady:


• Regularna kąpiel z użyciem szamponu Shampooing Peaux Sensibles i odżywki Apres-shampoing Peaux Sensibles pozwoli zlikwidować podrażnienia skóry i zregeneruje zniszczoną i wysuszoną sierść.

• Psa z wrażliwą skórą trzeba szczotkować bardzo delikatnie, żeby dodatkowo jej nie podrażniać. Zgodnie z zasadą, że sierści nie wolno szczotkować na sucho, każdorazowo należy ją spryskać odżywką regenerującą w aerozolu Dermo-reparateur Peaux Sensibles.


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniach:
200 ml
1 l

Powrót na górę strony