Produkty dla psów wrażliwych i skłonnych do alergii

pliki/artykuly/Sensibles/shampooing peaux sensibles2.jpgSHAMPOOING PEAUX SENSIBLES
Szampon regenerujący dla dla psów ze skłonnością do alergii
(dawniej ACTION POILS ABIMES)

Opis produktu:

Specjalistyczny szampon o silnym działaniu regenerującym, odżywczym i przeciwłupieżowym. Przeznaczony dla psów o sierści zniszczonej złą pielęgnacją, przesuszonej, po szczeniętach, w okresie rekonwalescencji. Zawiera ekstrakt alg morskich oraz olejki z drzewa różanego. Łagodzi podrażnienia, może być stosowany nawet przy poranionej lub chorej skórze. Użyty trzykrotnie w ciągu dwóch tygodni w widoczny sposób poprawia kondycję skóry i sierści.

Dla zwierząt wyjątkowo wrażliwych, skłonnych do podrażnień i alergii skórnej ten szampon nie ma sobie równych.

Sposób użycia:


Na dokładnie zmoczoną sierść nanieść szampon, równomiernie rozprowadzić, delikatnie wmasować i obficie spłukać wodą. Ponownie nałożyć szampon, wymyć i bardzo dokładnie spłukać. Odcisnąć sierść ręcznikiem i wysuszyć niezbyt gorącą suszarką.

Rady:

• Dla zwiększenia efektu wskazane jest nałożenie po kąpieli, na wyciśniętą ręcznikiem sierść, odżywki Apres-shampooing Peaux Sensibles, która nie tylko odbudowuje naturalną lipoproteinową otoczkę włosa, ale także głęboko odżywia i uelastycznia zarówno sierść jak i skórę. Działa antystatycznie, ułatwia rozczesywanie i skutecznie zapobiega plątaniu i filcowaniu się włos.

• Regularne spryskiwanie odżywką w aerozolu Dermo-reparateur Peaux Sensibles pomoże przywrócić sierści witalność i połysk.

• Oprócz sierści, trzeba dbać także o oczy, uszy i zęby naszego przyjaciela. Do ich pielęgnacji przydadzą się preparaty z linii: HIGIENA: Soin des Yeux (oczy), Soin des Oreilles (uszy) i Soin tartre haleine (zęby).


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniach:
200 ml
1 l


Uwaga:

Piękna, zdrowa sierść to nie tylko efekt profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, ale również wartościowego, dobrze zbilansowanego pożywienia.

Z pełnym przekonaniem polecamy doskonałe duńskie karmy Mills Farm - Super Premium, zawierające bardzo dużo mięsa, niezbędne do utrzymania pięknej sierści kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 3 oraz bukiet ziół będących źródłem witamin i mikroelementów. Bez chemicznych konserwantów, środkiem konserwującym są w 100% naturalne tokoferole, które w Unii Europejskiej są jedynym dozwolonym środkiem do konserwowania żywności dla niemowląt. Polecamy!


Więcej na temat karm Mills Farm - KLIKNIJ TUTAJ

pliki/artykuly/separator.jpg
pliki/artykuly/Sensibles/apres shampooing peaux sensibles2.jpg APRES-SHAMPOOING PEAUX SENSIBLES
Odżywka regenerująca po kąpieli dla psów ze skłonnością do alergii

Opis produktu:

Specjalistyczna odżywka przeznaczona do pielęgnacji skóry i sierści wrażliwej, skłonnej do alergii. Daje również doskonałe efekty w pielęgnacji psów krótko i gładkowłosych, ponieważ ogranicza wypadanie włosa, silnie nawilża, odżywia i nabłyszcza sierść. Zawiera algi morskie oraz odżywcze olejki roślinne, wzmacnia sierść i ułatwia rozczesywanie. Działa antystatycznie, zapobiega plątaniu i filcowaniu się włosa. Uelastycznia skórę, likwiduje łupież, już po kilku kąpielach można zobaczyć efekty jej działania.

Sposób użycia:


Odżywkę nakładamy po dwukrotnym umyciu i dokładnym spłukaniu szamponu, na wilgotną i odciśniętą ręcznikiem sierść. Pozostawiamy ją przez  2-3 minuty a następnie spłukujemy. Odciskamy sierść ręcznikiem i suszymy.


Rady:


• Regularna kąpiel z użyciem szamponu Shampooing Peaux Sensibles i odżywki Apres-shampoing Peaux Sensibles pozwoli zlikwidować podrażnienia skóry i zregeneruje zniszczoną i wysuszoną sierść.

• Psa z wrażliwą skórą trzeba szczotkować bardzo delikatnie, żeby dodatkowo jej nie podrażniać. Zgodnie z zasadą, że sierści nie wolno szczotkować na sucho, każdorazowo należy ją spryskać odżywką regenerującą w aerozolu Dermo-reparateur Peaux Sensibles.


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniach:
200 ml
1 l

pliki/artykuly/separator.jpg
pliki/artykuly/Sensibles/dermo reparateur sensibles2.jpgDERMO-REPARATEUR PEAUX SENSIBLES
Odżywka regenerujaca w aerozolu dla psów ze skłonnością do alergii
(dawniej DEMELANT ACTIF)

Opis produktu:


Doskonała odżywka w aerozolu, która ułatwia szczotkowanie i rozczesywanie sierści. Działa antystatycznie, intensyfikuje kolor, odżywia i delikatnie natłuszcza skórę i sierść. Zawiera olejki roślinne, kompleks witamin, składniki odżywcze a także filtr UV, który chroni włos przed wysuszeniem i utratą koloru. Dzięki zastosowaniu olejku z ogórecznika lekarskiego łagodzi podrażnienia, regeneruje skórę i wspomaga odbudowę sierści. Zawiera starannie dobrane składniki, które bardzo skutecznie pomagają zlikwidować podrażnienia skóry i doprowadzić ją do idealnej kondycji. Spryskanie nią sierści powoduje powstanie warstwy ochronnej, która zapobiega brudzeniu się włosa, jego plątaniu i powstawaniu supłów. Polecana dla wszystkich psów z problemami skórnymi oraz skłonnością do alergii

Sposób użycia:


Przed każdym użyciem mocno wstrząsnąć pojemnik, żeby dokładnie wymieszać zbierające się na powierzchni produktu olejki. Spryskiwać sierść z odległości 20 - 30 cm. Osłonić ręką oczy i nos zwierzęcia.


Rady:


• Odżywkę należy stosować przy każdym szczotkowaniu, co najmniej dwa razy w tygodniu, a nawet częściej. Regularne jej używanie pozwala utrzymać sierść w idealnej kondycji.

• Najlepsze efekty daje stosowanie do pielęgnacji wszystkich kosmetyków, tzn. szamponu, balsamu-odżywki po kąpieli oraz odżywki do spryskiwania sierści z tej samej linii Peaux Sensibles.

• Jeśli u psa skłonnego do alergii stosujemy przed wystawą preparaty stylizujące sierść, należy natychmiast po powrocie psa wykąpać.


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniu:
125 ml
400 ml

Powrót na górę strony