Produkty dla szczeniąt

pliki/artykuly/Chiot/shampooing chiot2.jpgSHAMPOOING CHIOT
Szampon dla szczeniąt
(dawniej CHIOT DOUCEUR)

Opis produktu:


Specjalistyczny szampon przeznaczony do pielęgnacji delikatnej szczenięcej sierści. Zawiera wyciąg z miodu akacjowego, ma działanie ochronne i łagodzące. Nie powoduje łzawienia, utrzymuje sierść i skórę w idealnej kondycji. Stwarza doskonałe warunki do budowy silnej, zdrowej sierści.

Sposób użycia:

Na dokładnie zmoczoną sierść nanieść szampon, równomiernie rozprowadzić, delikatnie wmasować i obficie spłukać wodą. Ponownie nałożyć szampon, wymyć i bardzo dokładnie spłukać. Jeśli sierść nie jest zbyt brudna w zupełności wystarczy jedno mycie. Po dokładnym spłukaniu szamponu odcisnąć sierść ręcznikiem i wysuszyć niezbyt gorącą suszarką.
Szampon można rozcieńczyć, mniej się go wtedy zużywa, ale przede wszystkim łatwiej się go rozprowadza i wypłukuje.

Rady:

• Pierwszy raz kąpiemy szczenię po zakończeniu wszystkich szczepień, choć, jeśli jest taka potrzeba, bez obawy można to zrobić wcześniej. Do tego czasu możemy utrzymać sierść w czystości bez kąpieli, stosując specjalistyczny preparat do czyszczenia sierści bez użycia wody Chiot Lotion lub bardzo wygodne w użyciu chusteczki czyszczące.

• Szampon dla szczeniąt można stosować dowolnie długo, przeważnie jednak w momencie pojawienia się charakterystycznej dla danej rasy „dorosłej" sierści zmieniamy go na szampon odpowiedni dla określonego typu owłosienia.

• Oprócz sierści, trzeba dbać także o oczy, uszy i zęby naszego przyjaciela. Do ich pielęgnacji przydadzą się preparaty z linii HIGIENA: Soin des Yeux (oczy), Soin des Oreilles (uszy) i Soin tartre haleine (zęby).


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniu:
200 ml


Uwaga:

Piękna, zdrowa sierść to nie tylko efekt profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, ale również wartościowego, dobrze zbilansowanego pożywienia.

Z pełnym przekonaniem polecamy doskonałe duńskie karmy Mills Farm - Super Premium, zawierające bardzo dużo mięsa, niezbędne do utrzymania pięknej sierści kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 3 oraz bukiet ziół będących źródłem witamin i mikroelementów. Bez chemicznych konserwantów, środkiem konserwującym są w 100% naturalne tokoferole, które w Unii Europejskiej są jedynym dozwolonym środkiem do konserwowania żywności dla niemowląt. Polecamy!


Więcej na temat karm Mills Farm - KLIKNIJ TUTAJ

pliki/artykuly/separator.jpg
pliki/artykuly/Chiot/lotion chiot2.jpg LOTION NETTOYANTE CHIOT
Lotion do czyszczenia sierści na sucho

Opis produktu:


Preparat o miłym, delikatnym zapachu przeznaczony do czyszczenia sierści szczeniąt bez użycia wody. W ciągu kilku minut przywraca czystość i miły, świeży zapach. Nieoceniony, zwłaszcza w okresie, kiedy jeszcze szczeniąt nie powinno się kapać.

Sposób użycia:


Można spryskać nim frottową rękawicę i przetrzeć nią sierść. Brud zostaje na rękawicy. Można również nałożyć watę na szczotkę włosianą, spryskać ją lotionem i szczotkować sierść z włosem i pod włos zmieniając w miarę potrzeby zabrudzoną watę na czystą.

Rady:


• Przed zakończeniem szczepień szczeniąt nie powinno się kąpać. W tym okresie lotion staje się szczególnie przydatny, ponieważ pozwala bez użycia wody utrzymać sierść w idealnej czystości.

• Równie wygodne, zwłaszcza poza domem, są opracowane specjalnie dla szczeniąt chusteczki czyszczące Lingettes Chiots.


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniu:
200 ml

pliki/artykuly/separator.jpg
pliki/artykuly/Chiot/lingettes chiot2.jpgLINGETTES NETTOYANTES CHIOT
Chusteczki do czyszczenia sierści szczeniąt

Opis produktu:


Niezwykle delikatne, wilgotne chusteczki do czyszczenia sierści, opracowane na bazie naturalnych olejków i kolagenu. Pozwalają w ciągu kilku minut przywrócić sierści czystość i świeży zapach. Szczególnie przydatne w okresie, kiedy jeszcze szczeniąt nie można kąpać, a także na spacerze i w podróży.

Sposób użycia:


Wyjąć chusteczkę z opakowania, przetrzeć nią sierść z włosem i pod włos a następnie wyszczotkować delikatną włosianą szczotką.

Rady:


• Pojemnik z chusteczkami należy dokładnie zamykać, ponieważ wyschnięte chusteczki tracą swoje właściwości czyszczące.


Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.produkt do kupienia w sklepie.png

Dostępny w opakowaniu:
40 szt

Powrót na górę strony